Auto Čistenie Uteráky Mikrovlákna Uterák Rýchle Sušenie Super Absorpčné Umývanie Auta Uteráky odolné voči Poškriabaniu na Umývanie Áut

  • Recenzie
  • Skladom
€0.47 €0.31

Štítky: elektrické uterák teplejšie, dieťa mikrovlákna, logo mikrovlákna, mikrovláknovú vlákniny uterák, mens umývanie uterák, kefa kefa na umývanie auta, kefa auto, auto podložka, micro hondas, oka mikrovlákna, uterák.

Mikrovláknovú Uterák na Umývanie Áut Rýchle Sušenie Super Absorpčné Umývanie Auta Uteráky odolné voči Poškriabaniu Auto Čistenie Uteráky

Funkcie

*1. Mikrovláknovú Uterák - Mäkký, zamatový plyšové nezanecháva žiadne zvyšky po šití alebo škrabance na laku, má dokonalú jemnosť, absorpcia a silu utrite alebo umyte všetky nečistoty alebo špinu na svojom povrchu *2. Super Absorpčné - Odstránenie vody škvrny na auto povrchu, rýchlo a ľahko. *3. Rýchle Sušenie - Pripravený pre ďalšie použitie, s postroj pre zavesenie. *4. Veľkosť - 3 veľkosti, 30*30 cm, 30*40 cm, 30*60 cm. *5. Multi-účel Uterák - Ideálny pre umývanie auta, sklo okna, auto, leštenie, voskovanie, povrchovú úpravu.

Balenie Obsahuje

1 x Uterák Mikrovlákna

FAQ

Veľkoobchodníci a maloobchodníci sú vítané.Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo voľný spôsob dopravy, ktoré trvá len krátky čas, aby sa dospelo.Ak ste predajca a chcem, aby vaše vlastné podnikanie, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím akékoľvek informácie o nás, ak by ste chceli.Čo mám robiť, ak som nedostal svoj položky?Kontaktujte nás prosím najprv budeme sledovať vaše položky.Ak pozemok bol stratený, pretože z nejakého dôvodu, budeme myslieť viac na vrátenie peňazí alebo odoslať ju pre vás.Sme čestní predávajúci, takže sa nemusíte obávať.Ak výrobky, ktoré majú problémy, ako na to?Prosím, kontaktujte nás v čase, budeme to riešiť.Nenechávajte žiadne zlé preskúmanie po prvé, že nemôže vyriešiť akýkoľvek problém.


  • mikrovláknovú uteráky pre autá: umývanie auta
  • car cleaning,: Auto Sušenie Uterákov
  • Druh: Multifunkčné Uterák
  • veľkosť: 30*30 cm/ 30*40 cm/ 30*60 cm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Mikrovláknovú Uteráky: Umývanie Auta Uteráky