Motocyklové príslušenstvo Zase Signál Elektroinštalácie Postroj Konektory Konektor Adaptéra Pre BMW

  • Recenzie
  • Skladom
€3.01 €2.86

Štítky: bungee lano, bicykel zase signál mini, bmw f10 výkon nálepky, bungee postroj, bmw r80, staprad motorcyle zadné svetlo, pazoma motocykel zadné svetlo, flasher motocykel, s1000rr zase signál, led sedlovka.

Zase Signál Elektroinštalácie Postroj Konektory Konektor Adaptéra Pre BMW

Tieto adaptér zástrčky umožňujú nainštalovať smerovku bez rezania alebo úpravu vašej elektroinštalácie Postroj.Vhodné pre príslušné smerovku pomocou bullet konektory To je dva pin konektor; systém môže mať tri drôt signál, táto zástrčka sa odstráni beží svetlo, ak váš systém obsahuje 3. drôt, ktorý je pripojený samostatne.jednoduchá inštalácia, žiadne spájkovanie alebo spojovanie vodičov.

Prosím, skontrolujte tvar zásuvka, ktorú používate,

Poznámka: Odporúčame odpojením batérie pred zahájením akejkoľvek elektrickej inštalácie.Inštalácia obtiažnosť sa bude líšiť v závislosti na vašej aplikácie (kapotáže a drôt miesto).Budete musieť nájsť existujúce Zase Signál Drôty na váš Motocykel a odstránenie OEM flashers tým, odpojte ich.Inštalácia iných svetlá a pripojiť ich na náš vodič adaptér zástrčky bullet konektory.Potom pripojte konektor adaptéra do OEM plug pochádzajúcich z bicykle postroj.Odporúčame znova batérie a testovanie svetlá, pred opätovnou inštaláciou horské.


  • Názov Značky: TSK Tesike
  • Položka Druh: Zase Signálneho Svetla
  • Pôvod: CN(Pôvodu)