Práce-ukladanie Rameno Dvere Použite Rady Zdvihákov Kabinetu Jack Multifunkčné Omietky List Repair Anti Slip Nástroj Ruka Herramientas

  • Recenzie
  • Skladom
€11.77

Štítky: reťazovú pílu, kit nástroj, výchova k demokratickému občianstvu, dlho bbq nástroje, reťazová spojka nástroj, nástroje, náradie., multitul, nástroj boxy, nastavenie telefónu na opravu nástrojov, potesi cozinha.

NEDOVOĽTE, ABY VAŠA PREDSTAVIVOSŤ LIMITU SA...

Arm Presné Upnutie Nástroja je nový produkt, dáva remeselníci, väčšina obchodov pomocnú ruku.Miniatúrny konektor pre hospodárstvo, podporu, stláčanie, a nastavenie rôznych položiek.

Dobre-vhodný pre inštaláciu dverí, okien, skladovacie systémy, chladné skladovanie počítadlá, ventilačné systémy, a asi aj veľa iných vecí.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Super Účinnosť

Aby výzdoba rýchlejšie, rýchlo, obklady, zlepšiť obklady efektívnosti, uložiť pracovný čas.

Silný Únosnosť

Čistá hmotnosť 500 g, kapacita až 100 kg / 260 lb.

Silný Prameň

Odolné, zvýšiť životnosť, vysoká pevnosť jar, odolnosť proti opotrebeniu, medveď pevnosť, dlhá životnosť.

Jedno Tlačidlo Zdvíhania

Výška bez úpravy, presné polohovanie, 5-115 mm nastaviteľná výška, jednoduchá obsluha, jednoduché stlačte jedno tlačidlo nadol.

Integrovaná Rukoväť

Silný a robustný, odolný, nosné posilnenie dizajn.Stabilná Základňa: široký a silný oceľový základ, silné rovnováhu sily, stabilný, bez prevrátenia, č posuvné.

POUŽITIE METÓDY

ŠPECIFIKÁCIA

Materiál

Kalenej nerezovej ocele

Kapacita

až o 100 kg = 260 lb

Hmotnosť

0,5 KG

Package

1 ks Zdvihákov hodnotenie ZÁKAZNÍKOV

"Najprv som si myslel, že používa iba opierke, skrine.Avšak, keďže sú umiestnené v nástrojom prípojného vozidla, budem aj naďalej hľadať ďalšie spôsoby ich využitia.Sú neuveriteľné veľkosť a univerzálny!Najlepšie je dať ich na nástroj prívesu. "

- Arona J

"Pochybujem o tom, ale tento nástroj pomáha mi v mnohých situáciách.To majú mnoho aplikácií.Stavať kvalitu je určite plus, nástroj je robustný a odolný.Keď si uvedomíte, šetrenie času na určité úlohy, to je kvalitný nástroj, ktorý môže odôvodniť rozumnú cenu."

- Filip

neurčená


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Práce-Ukladanie Zdvihákov
  • Druh: Elektrický Nástroj Časti
  • Použitie: Komerčné Výroba