30sheets Memo, Notes Kawaii Séria Creative Príručka Memo Podložky Papiernictvo Sticky Note Kancelárske potreby kórejský Memo

  • Recenzie
  • Skladom
€0.71 €0.69

Štítky: kórejský poznámkový blok, kórejský kancelárske potreby, kawaii, skupina kórejských poznámky, memo, bib krkat, sticky note, kórejský memo pad, home office kancelárske potreby, škola suppli.

1. Farba

Rozdiel problém:na všetok tovar sa prijímajú v druhu,snažte sa, aby farby pozrite sa blíži Reálne,na malý farebný rozdiel nemôže byť tolerovaný zákazník, buďte opatrní! Aby sa zabránilo super do zbytočné peniaze na premárnený čas.

2. Veľkosť problém:prosím kupujúci kúpiť pred podrobný pohľad na výrobok popis alebo s naším predchádzajúcim komunikácie,poraziť kúpiť, uveďte, čo chcete produktu farbu a veľkosť,inak budeme predvolené podľa názov, popis zásielky.

3. Vyjadriť problém:Express kvôli mesta rozdielne,rýchlosť doručenia je tiež v rozpore. Hlavne sa vyskytli zlé počasie a zákonné sviatky,bude oneskorenie oneskorenie jav. Okrem kuriérskych spoločností každý predajní predavač kvality je tiež v rozpore,uprostred sa môže zobrazovať v jednotlivých zásuviek predavač zlý postoj alebo poškodenie zásielky,niektorí predajcovia nemôžu predpokladať neočakávané faktory. V skratke je tu niečo zlé, prosím, kontaktujte nás,budeme sa aktívne s kuriérskou spoločnosťou komunikovať riešiť.

4. Tovar stratený:vo všeobecnosti javí ako tovar stratený prípad, pretože je balík poškodený v dôsledku toho,ak sa zistilo, že zásielku páska je výmena poškodených alebo zničených,zlomeniny,tam je vybalenie príznakov,Prosím, prihláste sa. Ak zásielku bez overenia na znamenie, že sa objaví v tovar chýba,nedostatočné alebo doprava spôsobené nehodou,zistíme, že je ťažké prijať zodpovednosť,dúfam, že ste pochopili. Ak je to bezpečnosť alebo podpísaná v mene,prosím, vopred informovať ich korektúry vo vnútri obalu tovaru.

5. Problémy s kvalitou:byť od seba niečo pred zásielky, budeme sa snažiť otvoriť opakovane skontrolujte a prísne kontroly,veľkosť a farbu problém je v tom, že nie sme loď nedbanlivosti,ako je potreba výmeny nákladnej kupujúci znášať,ak skutočne dostala po nájsť problémy s kvalitou, prosím, V prijatá do 48 hodín od včasného kontaktu sme,poskytnúť príslušné obrazové dôkazy,že niektorí z vás správne riešiť,poštovné nesieme. Poznámka:spodná bielizeň a ponožky nie prijať akékoľvek použitie po výmene a vrátiť! Prosím, uplatňovať pred starostlivo skontrolujte! Keďže každý požiadavky zákazníka sú rôzne,nie je možné robiť v každom zákazníkovi oči sú perfektné. Niektoré nemala vplyv na nosenie pre malé nedostatky, dúfam, že sa nechcete dostať príliš vážne.

6. Na hodnotenie:snažíme sa, aby sa na cenu, kvalitu,servis ľudí,vytvoriť len harmóniu nákupný prostredia,upgrade Národnej nákupný prostredia a návyky,on-line nakupovanie výhody multi,musíme co-poklad co ísť do práce pre údržbu,s svedomie na liečbu každá transakcia správanie! Budeme sa snažiť pokračovať 100% pobyt,veľmi vitajte na našich primerané hodnotenie. Robí transakcie vylúčené,prvý na dosiahnutie komunikácie,vyriešiť nedorozumenia a rozpory,ktoré možno vyriešiť prostredníctvom konzultácií,je našou nedbanlivosťou a zodpovednosť, budeme vážne a Zodpovedné Zaobchádzanie. Pochopenie a rešpekt sú vzájomnej! Pre niektoré majú zlé úmysly a intrigy kupujúci prosím, drž sa od tejto čistú zem! Kontaktujte nás:

QQ: 937920322(uveďte zákazníkov) telefón:18967498867(byť prijaté SMS) on-line čas:9 AM--1 am


  • Samolepiace Alebo Nie: Áno
  • Magnetizmus: No
  • Na mieru: No
  • Funkcia: Samolepiace
  • Štýl: Memo Podložky
  • Pôvod: CN(Pôvodu)