Sviečka Poháre S Vekom, Hromadné Kolo Sviečka Nádoby Prázdne Plechovky Úložný Box Pre DIY Salves Starostlivosť o Pleť, Kozmetické Vzorky

  • Recenzie
  • Skladom
€0.81 €0.50

Štítky: 2ml, veľké zázvor jar modrá, sviečka pre jar, plechovku s vekom, box veko, eroma sviečka pohárov, mrosaa sklenených nádob, bell glass, jar korenie, takže sviečka pohárov.

Sviečka Poháre S Vekom, Hromadné Kolo Sviečka Nádoby Prázdne Plechovky Úložný Box Pre DIY Salves Starostlivosť o Pleť, Kozmetické Vzorky

Luxusné Sviečka Poháre s Vekom, Hromadné Kolo Sviečka Nádoby Prázdne Plechovky Úložný Box pre DIY Salves Starostlivosť o Pleť, Kozmetické Vzorky

Názov výrobku : Kov Hliník, Cín

Materiál:Hliník

Veľkosť:8.1x8.1x5.4cm

Objem:200 ml

--------------------------------------------------------------------------------

O nás

Naša spoločnosť je profesionálna cezhraničná e-commerce spoločnosti s profesionálnym personálom, profesionálne produkty a značky.

Hlavne musíme robiť produkt veľkoobchod a maloobchod.

doprava

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy .Ak chcete loď cez Express ,prosím venujte pre extra expedičný poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle ste platba je dokončený.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Nebudeme vrátenie poštovného pre odmietol zásielky.

Vrátenie peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime, ak sa vrátite položky do 20 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak,je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vrátil sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.


  • Materiál: Kov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)