Prasa Rukoväť Ultrazvuk Skener hospodárskych Zvierat farmy Ošípaných Ultrasonido Veterinario prenosné Tehotná, Test Zariadenia Ultrazvuk Detecter

 • Recenzie
 • Skladom
€101.29 €65.84

Štítky: trať, sonda ultrazvuk, ultrazvukové snímače tehotenstva, ručné ultrazvuk skener veterinárnej, ultrazvuk wifi, farma ošípaných, pre prasa, ultrazvukový skener zvieratá, Ultrazvuk 3mhz, ultrazvukový skener tehotenstva.

Typ: zvieratá

Materiál: Plast

Zvieratá Typ: PRASA

Použitie: Hlavne pre prasnicu

Funkcia: tehotná, test

Package: 1 ks

(Bez batérie

Batériu nebude dostať cez zákazníkov)

S cieľom získať presné výsledky testu, skúška sa môže vykonať najskôr ako 18 dní po siať párenie, a najneskôr nie viac ako 75 dní po siať párenie.Testov vykonaných 18 dní po chov by sa mal opakovať znova po 30 dňoch, aby sa zaistilo presné výsledky testu.Pokyny: 1. Skôr ako začnete testovanie prasnice, pripraviť oleja, ktoré vám pomôžu dotknúť sa ho, ako je parafínový olej, rastlinný olej, alebo motorového oleja. 2. Použiť olej na sonda povrchu tehotenstva detektor alebo sprej na prasnicu, tak, že nástroj a zasaď mať lepší kontakt s pokožkou. 3. Miesto sonda hlavy na pravej strane zasaď 2 palcov späť. (Približne medzi predposledný a tretej bradavky) v 45-stupňovom uhle. 4. Vždy, keď sa sonda hlavu opustí miesto merania, musí byť re-vymastenej pred ďalšieho testu. 5. Prerušovaný tón = "Prázdny Zasievať" trvalý tón = "Tehotné Zasievať". 6. To je najlepšie vybrať sa na skúšky v tichej podmienky siať, ktoré bude testovať viac pracovať hladko.Pri prvom teste nie je tehotná, prosím, nejaký čas trvať (7-10 dní), a potom re-test na potvrdenie.pracovný princíp: hlavná jednotka tehotenstva tester môže vydávať vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sa nazýva supersonic wave.Keď sa to supersonic wave vstupuje do tela zasaď pre skenovanie, ozvena sa odráža na prijímač.Tehotenstvo tester môžete rozlíšiť, či dostal echo pochádza z plodovú vodu odpoveď, a kontinuálne dlhý tón, ktorý oznamuje, že maternica je plný amniotickej tekutiny je tehotná, a kontinuálne krátky tón predstavuje tehotenstva.Dobré výsledky testov bude trvať 15 až 30 sekúnd.Ak ste oboznámení s postupom testu, môžete dosiahnuť dobré výsledky v 5 sekúnd.Test by mal byť spustený na pravej strane zasaď.Platia určité množstvo oleja na povrchu sonda alebo v tele siať.Miesto sondy na prasnicu časť je uvedené na obrázku.Najlepší test pozícia je na prasnicu bradavky riadku Na pozíciu medzi jedného palca a dvoch centimetrov pred zasaď 's zadné končatiny, cieľ ultrazvuk na prasnicu 's orgánom na kontrolu maternice.Tento uhol je o 45 ° C na prednej strane a 45 ° C na stranu, (zarovnané nad ľavá predná noha Miesto), a potom nastavte uhol tehotenstva detektor na tejto pozícii skenovať celú maternicu, a budete počuť roztrhané tón, ktorý znamená, dobrý kontakt s kožou, ak zasaď je tehotná, tento tón je nepretržitá , Zaznamenať výsledky testu, a potom začať testovanie ďalšej siať, prosím, nezabudnite vyskúšať každý tak musí byť namazané, ak výsledok siať test na pravej strane je prázdny, prosím, opakujte rovnaký postup testu na ľavej zabezpečiť presnosť testu.


 • Farma Zvierat Typ: prasa
 • Materiál: Plastové
 • Štýl: PRENOSNÉ
 • Farba: Modrá
 • Názov Značky: JIECARE
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Package: 1 ks
 • Druh: Hospodárske Zvieratá, prasa
 • Číslo Modelu: Hospodárskych Zvierat, Ošípaných Veterinárnej Tehotné Skener Test