Tuya ZigBee 1-4 Gang Bezdrôtový Scény Prepínač Tlačidlo Radič Batérie Powered Automatizácie Scenár pre Tuya Zariadenia

 • Recenzie
 • Skladom
€16.82 €7.57

Štítky: odpojte prepínač, zigbee smart switche, prepnite položku wifi, 6 gang prepínač, adaptér domovská stránka google, aqara homekit, zemismart zigbee, tuya zigbee, batérie vozidla spínač, fotoaparát sonoff.

Popis:

100% Úplne Nové a Vysokej Kvality!

Poznámka:ZigBee hub vyžaduje pre pridanie zapnite pre bežné použitie.

1.Inteligentné automatické Tuya ZigBee bezdrôtový scény prejsť na ktorýkoľvek tuya inteligentné zariadenia v Inteligentných Život Aplikácie ak chcete nastaviť rôzne scény pre váš inteligentný život.Ťuknite na položku spustiť, aby si inú, jednoduchšie ovládanie pre všetky tuya inteligentné zariadenia s jedným tlačidlo na prepínanie.Každý prepínač tlačidlo môže uspokojiť rôzne potreby, uvedomil si rôzne scény.Predstavte si, inteligentné prepojenie vytvoriť nekonečný priestor s drôt scény prepínač.

2.Tri párovanie režimy pre každé tlačidlo ,ako je ďaleko režim,domov režime movie mode,atď.Na vytvorenie akéhokoľvek smart automatizácie, ako chcete, na váš smart phone začať ďalší inteligentný životný štýl,nie viac hlasového príkazu potrebné,žiadne ďalšie času ak chcete otvoriť aplikáciu,iba jeden dotyk potrebné,keď ste unavení z jeden deň práce.

3.Kompaktná magnetická design: je bezdrôtový nástenný spínač, keď sa pripevní na stenu, diaľkové ovládanie, keď čele.To môže byť pohodlne prepraviť na balkón, spálňa, kuchyňa a ďalšie vďaka svojej kompaktnej veľkosti, len s 1.3 cm hrúbka.

4.To môže byť použité v mnohých scénach s inteligentným zariadeniam: rýchlosť do inteligentného zariadenia reagovať čas, poskytnúť viac tekutín ovládanie, odstrániť závislosť na WiFi sieť.

5.Opraviť ju kdekoľvek sa vám páči s manželskou strane pásky;Nízku spotrebu energie s 730 dní výdrž batérie, žiadna kabeláž potrebná pre jednoduché použitie,ľahko vytvoriť viaceré kontroly realizovať rýchle a jednoduché upgrady.

Poznámka:Inteligentné prepojenie na tuya inteligentné zariadenia pre normálne použitie,nie je možné používať samostatne bez tuya inteligentné zariadenia.

Špecifikácie:

Vstupné:CR2430 3V(batéria nie je súčasťou balenia)

Rozmer:86*86*13mm

Životnosť batérie:730 dní

Komunikácia: ZigBee 802.15.4/2.4 GHz /BT Oka

Pohotovostný prúd:10uA

Pracovná Teplota: 10°C~45°C

Pracovná Vlhkosť:<90%RH

Tlačidlo lfecycle:500

Package Zahrnuté:

1*Bezdrôtová scény prepínač(batéria nie je súčasťou balenia)

1*Manuál

2*Nálepky

Poznámky:

Poznámka:ZigBee hub vyžaduje pre pridanie zapnite pre bežné použitie.

Výrobok sa dodáva bez batérie


 • Položka Druh: Prepínače
 • Certifikácia: CCC, PSE, ROHS, Žiadne, CE
 • Záruka: 3 rokov
 • Funkcie: zadarmo príspevok
 • Číslo Modelu: //
 • Prepnúť Typ: Remote control
 • Aktuálna: 10uA
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Je To Inteligentné Zariadenie: Áno