Nové WiFi Smart Záves na Slepý Motorových Alexa Domovská stránka Google Tuya Kontroly Broadlink RF Diaľkové Ovládanie Elektrické Fáze Záclony

 • Recenzie
 • Skladom
€168.18 €97.55

Štítky: bluetooth, ir diaľkové ovládanie, wifi smart opony, slepý motora, echo mount, uaz žalúzie, broadlink senzor, záves motora, broadlink snímač pohybu, homekit senzor, motorizované zamknutom.

2020 Nový Príchod Smart WiFi Elektrické Motorové Spojov Opony Skladby Systém,Tuya Opony Motor s DIY Sledovať RF Diaľkové Inteligentný Život Tuya APP Ovládania Hlasové Ovládanie S Alexa Domovská stránka Google

Podľa MoesHouse

2020 Nový Príchod Inovovaný s Viac Prispôsobené Body: Update1:DIY dizajn,montáž skladby voľne

Update2:Vstavaný Tuya Modul pre smart kontroly

Hlavné Rysy: 1.DIY skladby s spojov k dispozícii:Začnite s 1 meter DIY trať spájať voľne pre pridanie 0,5 m*1+0,2 m*2+0,1 m*1 splniť vaše vlastné dopyt ľubovoľnej dĺžky.Balené s Remote (batérie nie sú súčasťou).Nastavenie pracovného plánu na váš inteligentný telefón predtým ak chcete, aby váš opony ísť hore a dole automaticky s nastaviteľným skladby.

2.Vstavaný napájaný Tuya modul pre motor umožňuje inteligentné ovládanie pomocou Inteligentného Života App a jednoduché ovládanie hlasom cez Alexa a Google Domov.Diaľku ovládať pripojené zariadenia, bez ohľadu na to, kde ste, ľahko získať kontrolu prostredníctvom jednoduchých hlasových príkazov.Aj časovač plánu na kontrolu ich v prednastavený čas.

3.Vstavaný RF433 frekvenciu pre WiFi Tuya motor umožňuje iného ovládanie spôsobom ako prenosné RF diaľkové a č hub potrebné pre normálne použitie.Posuňte na strane otvorený a dvojité otvorené voliteľná inštalácia motora na pravej alebo ľavej strane a na vlastnú potrebu.

4.Zastaviť na prekážku a pamäte zastaviť pozícia:Smart reakcie na odpor a sebaobrana.Opona sa zastaví automaticky chrániť celý systém a zároveň spĺňa všetky fyzikálne bloky.Tam je medzipoloha medzi zavrieť a otvoriť pozíciu, ktorá môže byť trvalé a spomalí, keď opona sa blíži koncovej polohy na ochranu celého systému.

5.Ručné ovládanie s dotykovým pohybu:Mierne zatiahnite záclony na jednom smere o 10 cm, zatiaľ čo motor je pod napätím,motor sa otvoriť alebo zatvoriť automaticky.oveľa jednoduchšie režim párovania pre pridanie zariadenia s WiFi a Bluetooth pripojený;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Parameter:

Typ:PYM21A

Menovité Napätie:AC100-240V 50/60Hz

Menovitý Prúd:0.3 A

Max.Zaťaženie:50 KG

Rýchlosti motora:90rpm

Zoznam balíkov:

Balík s 1 Meter DIY skladby :vrátane 1psc 0,5 m+2psc 0,2 m+1psc 0,1 m opony skladby .

Master(Suv gear box) 2 ks.

Kladka 2 ks.

Runner7 ks/vrece (2.2 Meter mať 3 pags,pridať 1 meter trate bol pridať 1 tašky).

Sledovať pripojenie konzoly (1pcs/ meter ).

Stenu (Wall nainštalovať stenu a strop nainštalujte konzolu) a skrutky.

Pás 1 role.

RF433 Strane diaľkového 1pcs( Batérie nie vrátane balenia)

Príručka 2ks

Q&A:

1.Q: môžem nainštalovať sledovať na stenu?

A: samozrejme,stropná montáž tracker a na stenu budú zahrnuté v balíku pre inštaláciu voľne.

2.Otázka: Mohli by som otvorila opona zo strednej alebo z ľavej na pravú?

Odpoveď: Áno, to umožňuje otvoriť záclony sprava doľava, zľava doprava alebo od stredu na oboch stranách,stačí nainštalovať ich na svoje vlastné potreby.

3.Otázka: potrebujem dvojkoľajná trať, čo by som mal robiť?

Odpoveď: mali by Ste dostať 2 nastavte na to, aby sa dvojkoľajná trať, avšak, láskavo nás opustí správy, ak u by ako nainštalovať dvojkoľajná trať na stenu, to potrebujú špeciálnu konzolu.

4.Otázka:Funguje to s Samsung smartthings?

Odpoveď:Nie,to je WiFi Tuya verzia a č hub potrebná.A môžete ho ovládať cez Alexa hlasové ovládanie.

5.Otázka: Mohli by som kút ich do rohu

Odpoveď: Určite, ale mali by ste dostať extra príslušenstvo OBLÚKA trate v našom obchode.kliknite na tlačidlo nižšie sa dostať OBLÚKA trate.


 • Názov Značky: moeshouse
 • Menovité Napätie: AC100-240V 50/60Hz
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Max. Zaťaženie: 50 kg
 • Napätie: 110-240V
 • Druh: PYM21A
 • rýchlosti motora: 90rpm
 • Certifikácia: CE
 • Menovitý Prúd: 0.3 A