Štart stop canceller zariadenie/Štart / Stop, Deaktivácia Modul S Pamäťou Režim Pre Volkswagen Tiguan

  • Recenzie
  • Skladom
€31.96 €27.80

Štítky: tlačidlom štart stop vw, passat výbava, vw, škoda štart stop, golf mk7 je glaxay, golf prepínač, tlačidlom štart stop honda, štart stop univerzálny, b8 passat, alarm štart stop.

PREČO POUŽÍVAŤ ŠTART STOP, DEAKTIVÁCIA MODUL ZARIADENÍ?

štart-stop modul má automatické vypnutie funkcie a pamäť režim, aby sa zabránilo nedostatky z nasledujúcich štart-stop funkcie

1. Časté štart a stop je ľahko spôsobiť vnútorné opotrebovanie motora

2. Vysoké náklady na údržbu posilnenej batérie a starter

3. Požiadavka motorového oleja je vysoká a používanie cena sa zvýšila

4. Skutočná ekonomika je slabá

5. Dizajn start stop systém je nezrelé a užívateľské prostredie je zlá

6. Klimatizácia nefunguje správne

7. Časté štart a stop, ľahšie vklad uhlíka

8. V tomto prípade musia byť zatvorené

V prípade, že vozidlo je vybavené automatickým engine start stop systém, keď vás krok na brzdu, vozidlo zastaví automaticky.Po vozidiel stánky, voda zadajte motor spolu nasávacie potrubie.Ak ste uvoľnení brzdového v tejto dobe, vozidlo sa automaticky reštartuje, čo spôsobuje poškodenie motora.Verím, že všetci vieme, že keď sa motor vypne vo vode, to nie je možné spustiť znova, pretože to spôsobiť poškodenie motora.

TO MÁ TRI WOKING REŽIMOV,MUSÍTE ZMENIŤ TO AKO NÁVOD, AKO POSTUPOVAŤ PRI ČO BUDETE POTREBOVAŤ!

Doprava:

- Doprava:

-Prosím venujte viac pozornosti vašej objednávky adresu, ktorá MUSÍ ZODPOVEDAŤ vašej dodacej adresy. (Ak ste z Ruska, Prosím zanechať svoje úplné meno.To je veľmi dôležité)

-Vezmite Prosím Na Vedomie:

-Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v lodné náklady. -Kupujúci znáša všetky zodpovednosť za všetkých dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak nejaké sú). -Pre našich zákazníkov z Brazi /India: ak sa rozhodnete, žiadne rýchle dodanie(EMS/DHL), prosím zanechať váš CPF číslo/ID Kartu dokumentu, kópie tak, aby zabezpečili, že naša dodanie normálne.

-Spätná väzba:

1. Prosím, nechajte 5-hviezdičkový spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars).

2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bol poškodený alebo prijaté zle štýly, prosím, nechcem opustiť žiadne negatívne ohlasy prvý, láskavo kontaktujte nás čo najskôr, budeme to riešiť a vypracovať najlepšie riešenia.Vaša spokojnosť je náš pohyb urobiť lepšie.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)